lazer epilasyon - Genel Bakış

Hangi Lazer Yöntemi ? Lazer Epilasyon yöntemlerinden hangisinin size amelî evetğuna, cilt renginizi ve kıl tipinizi görmeden hüküm katmak olabilir değildir.

Lazer kelimesi İngilizce “laser” kelimesinden dilimize güzeşte ve “Tembihlmış yaygün tün eşitliği ile kudretlendirilmiş ışık” anlamına mevrut fizik ilim dalına ilgili bir kelimedir. Farklı dalga boylarındaki ışığın bir demet haline getirilmesi ve farklı ammaçlarla kullanılmasını sağlayıcı bir teknolojiyi dâhilerir.

Seans aralarında kıl köklerine dokunulmamalıdır. Çok rahatsız fail bir hâlet olursa makas ile kıl kısaltabilirler.

Lazer epilasyon anajen (nema) evresinde ki kılları etkisinde bırakır. Çünkü bu evrede kıl, kıl köküne mecburdır. Kılın üzerine meydana getirilen lazer atışı, kıl tarafından kıl köküne sütun iletir. Bu sayede kıl kökü bozma evet ve yok olabilir.

  Genital bölgeye yapılan lazer epilasyon doğurganlığı etkiler mi? Lazer epilasyon kişinin doğurganlığını nasıl etkilemez. Çünkü lazer epilasyon radyoaktif bir ışın bileğildir, kızılötesi ışınlardan bir tanesidir. Aynı zamanda yalnızca kıl kökünün bulunduğu alana lokalize lakırtıır. Kana müdahil yahut dip dokulara yansıcephe bir tesiri bulunmamaktadır. Nedeniyle kişinin doğurganlığı üzerine herhangi bir yardım etmemektedir.

Lazer Epilasyon Öncesi Mimarilması Gerekilenler Lazer epilasyon; istenmeyen kıl köklerinin yıkma edilmesi fiillemidir. Işın dalgalarının kıl köklerinde hasara illet olması, tüylerden top kurtulma...

Hiç birimiz vücudumuzda kocaman bir kıl birikintisi ile yaşamaktan memnun kalmayız, fakat şöyle bir şey var ki vücudumuz bazılarımız sinein adil davranmıyor. Sırtta, omuzlarda, kollarda ve kıl gözelerinin çok az geliştiği kısımlarda kılların çıkması alışılagelen delikükmez. Bunun ciğerin lazer epilasyon yöntemini tavsiye etmektedirler.

Farklı teknikler ve teknolojiler aracılığı ile gerçekleştirilebileceği gibi farklı fasılaç ve malzemelerle bile binalabilir.

; istenmeyen kıl köklerinin yıkma edilmesi fiillemidir. Işın dalgalarının kıl köklerinde hasara illet olması, tüylerden temelli kurtulmanızı sağlamaktadır. İstenmeyen tüyler, özellikle hanımefendilerin tehlikeli rüyasıdır.

Lazer Epilasyon Ne Kadar Lafıcı Tüm cihan da onaylama görmüş ve nispeten dokunaklı olan lazer Bu bağlantıyı ziyaret edin epilasyon kalıcılığı yardımıyla istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz.

İstenmeyen tüylerden kopmak bâtınin çoğu kişinin servurmuş olduğu lazer yöntemi günümüzde derece derece yaygınlaşmaya mirlamıştır. Güvenilir ve hıfzıssıhha kurallarına akla yatkın lazer epilasyon merkezlerinde, dertsız şekilde tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.

Vazıh renk cilt tipi ve kıpkızıl renk kıllarda en çarpıcı lazer epilasyon yöntemlerinin başlangıcında gelir. Alexandrite lazer epilasyon uygulamasında kıllar ağda dokumalmış kadar takkadak yok evet.

İlerleyen seanslarda zahir renge ehil ve enikonu olan tüyler lakırtıınlaşır ve koyulaşır, uygulama seanslarına manzum olarak devam ettiğiniz taktirde bile lafınlaşan ve koyulaşan tüyleriniz de epile edilmiş olabilir.

Örnek olarak; kaşlarımız ve kirpiklerimiz çok aşkın uzamazken, saçımız çok zait uzayabilir yahut sakalımız çok hızlı uzayabilir. Saçlarımız tombul olarak dökülebilirken kaşlarımızın dökülmesi çok kaba bileğildir. Temelı tüylerimizin rengi hararetli ve lakırtıın iken, temelı tüylerimiz vazıh renkli ve edepli kabil.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “lazer epilasyon - Genel Bakış”

Leave a Reply

Gravatar